Laisvalaikis

Mano didžiausi laisvalaikio pomėgiai yra sportas, muzika (grojimas, dainų kūrimas, dainavimas, šokis), žygiai gamtoje, visuomeninė veikla.

Sportas. Neturiu vienos išskirtinės sporto šakos, tačiau stengiuosi kuo daugiau judėti, o kai kurias šakas esu labiau pamėgęs. Kadangi laiko sportui visada trūksta, stengiuosi išnaudoti laiką kelionėms į darbą ir namo – kai tik įmanoma, važiuoju dviračiu ar einu, o ne važiuoju automobiliu. Per pertraukas darbe, kai įmanoma, taikau pasportuoti treniruoklių salėje ar atlikdamas kelis jogos ar šokio pratimus. Tai – puiki atgaiva po protinio darbo. Iš jėgos pratimų ypač mėgstu pratimus, išnaudojančius kūno svorį ir paprastus aplinkos objektus. Mėgstu improvizacinį šokį. Praktikuoju kontaktinę improvizaciją, esu mokęsis ir taikau šokio judesio terapiją. Bent kartą per savaitę stengiuosi pabėgioti. Žmonos paskatintas pradėjau šiek tiek užsiiminėti orientaciniu sportu. Žiemą kartais išeiname paslidinėti. Esu mokęsis kalnų turizmo technikos ir ėjęs į kalnus.

DSCF3903

Muzika. Neturiu jokio formalaus muzikinio išsilavinimo, tačiau muzika mane visada traukė. Savarankiškai pramokau groti gitara. Bandžiau dainuoti iš pradžių viename, paskui kitame chore. Savarankiškai pramokau groti pianinu. Lankiau ir, kiek pavyksta, tebelankau vokalo pamokas. Fakultete buvome subūrę grupelę, kurioje kartu grojome, atlikdami daugiausia savo kūrybos dainas.

crw_2222

Vasarą išvykstam į ilgesnes keliones, o savaitgaliais dažnai einam, važiuojam ar plaukiam po gražiausias Lietuvos vietas. Gamta mane įkvepia, atgaivina, primena, kas yra svarbiausia.

crw_6220

Nors ir mano pagrindinis darbas yra paremtas santykiais su žmonėmis, mėgstu visokius „projektus“ ir savanorišką socialinę ar kūrybinę veiklą. Tokia veikla padeda neužkerpėti, susirasti draugų, neužmiršti, kas ne viskas matuojama pinigais ir aimanomis.

P1010538

Atgal