Psichologinis konsultavimas ir psichoterapija

Psichologinis konsultavimas ir psichoterapija yra viena mėgstamiausių ir prasmingiausių mano veiklų. Kiekviena konsultacija – tai tikras Susitikimas su kitu žmogumi. Laikas, kai abu susitinkantieji laikinai atideda į šalį visus kitus rūpesčius ir bando įsižiūrėti. Įsijausti į tai, kas klientą labiausiai vargina, skauda ar yra neaišku. Klientas, dažnai nedrąsiai ir apčiuopomis, atveria savo pasaulio kerteles, kuriose norėtųsi daugiau šviesos ir tvarkingumo, o terapeutas, pasinaudodamas savo profesiniais įgūdžiais ir paprastu žmogišku nuoširdumu, ieško, kaip gali padėti.

Esu baigęs klinikinę psichologiją Vilniaus universitete bei psichoterapijos studijas Humanistinės ir egzistencinės psichologijos institute (HEPI) Birštone. Konsultuoju jau apie keturiolika metų, per kuriuos klientai, savo darbo analizė ir kvalifikacijos kėlimo seminarai vis geriau mane moko suprasti, kaip veikia sielos mechanizmai ir kuo aš galiu padėti pasimetusiems ar įklimpusiems žmonėms.

Šiuo metu konsultuoju privačiai Vilniaus centre ir Jeruzalės rajone, taip pat Vilniaus universiteto Konsultavimo ir mokymų centre.

Privačių konsultacijų kaina – 70 Eur, su galima 5-30 % nuolaida turintiems mažiau finansinių galimybių. Konkrečią konsultacijų kainą sutariame pirmo susitikimo metu.

Dėl konsultacijų rašykite ar skambinkite (kontaktai).

IMG_7611

Atgal