Savęs pažinimo per judesį seminaras „Išlikti savimi“ 2015 m. gegužės 16 d.

boy on a bench

Savęs pažinimo per judesį seminaras „Išlikti savimi“

Norėtume kuo dažniau jaustis gyvybingi ir drąsiai kurti savo gyvenimą. Tačiau kasdienybėje dažnai tiesiog prisitaikome prie savo silpnybių, o santykiuose imame nebejausti, kur mes, o kur jau kažkas kitas… Judesio metodai dažnai padeda pastebėti ir pakeisti tai, ko nebematome įprastais būdais. Seminare daug judėsime ir žvelgsime į savo judesius gyvenime, kad geriau suprastume,

  • kurie elgesio būdai mums nejučiomis jau yra tapę įpročiu, kurie iš jų mus praturtina, o kurie riboja
  • kiek esame linkę vadovauti, kiek sekti, ir kaip gyvenime galime rasti pusiausvyrą tarp vedimo ir sekimo
  • kaip jaučiamės kasdieniuose santykiuose ir kaip galime susikurti gaivinančius „vidinius namus“, tokius svarbius, kai nuo santykių pavargstame
  • kaip vėl galime dažniau džiaugtis, atrasti naujus impulsų šaltinius ir patirti tėkmės pojūtį

Šokėjams seminaras bus naudingas siekiant šokį padaryti labiau autentišką ir gyvą, o savęs pažinimo siekiantiems žmonėms – atrasti dar nepažintas savo galimybes ir padaryti gyvenimą panašesnį į šokį. Išankstinė šokimo patirtis ar mokėjimas šokti nebūtini!

Seminarą ves psichologas dr. Donatas Noreika.

Seminaras vyks 2015 m. gegužės 16 d., šeštadienį 10.00-17.30 val., VU Ekonomikos fakultete (Saulėtekio alėja 9). Kaina – 46 Eur (160 Lt), VU darbuotojams 23 Eur (80 Lt), VU studentams 11,5 Eur (40 Lt)*.

Kviečiame registruotis iki gegužės 13 d. VU Filosofijos fakulteto Psichologinių inovacijų ir eksperimentinių tyrimų mokymo centre, Universiteto g. 9/1 116 kab., tel. 268 72 54, el. p.: ptmc@fsf.vu.lt.

Jei prieš registruodamiesi turėtumėte kokių nors klausimų grupės vedėjui, drąsiai rašykite donatas.noreika@fsf.vu.lt ar skambinkite tel. 8 615 71411.

 

* VU darbuotojams ir studentams ši kaina galioja tik tuo atveju, jeigu nėra išnaudotas nuolaidų limitas kitoms PTMC psichologinėms paslaugoms.