Renkama psichologinė „išsijudinimo” grupė

slide01

Kviečiame į psichologinę „išsijudinimo“ grupę!

Būna, kad išoriškai lyg ir turime viską, ko reikia, bet viduje chaosas… Trūksta jėgų ko nors imtis, o pasitikėjimas savimi, einant laikui, atrodo, ne didėja, o net mažėja. Judėti į priekį dažnai trukdo jau spėję susiformuoti neproduktyvūs įpročiai, ir vienam(-ai) išsijudinti būna sunku. Grupėje su panašiai besijaučiančiais, kartu tyrinėjant ir keičiant savo įpročius bei palaikant vieniems kitus, pajudėti lengviau.

Šioje grupėje jūs būsite kviečiami kelti sau tikslus ir jų siekti. Pradedant nuo mažų dalykų. Gaunant palaikymą iš kitų grupės dalyvių ir matant, kaip sekasi jiems. Atliekant daugybę savo pačių išsikeltų ir grupės vadovo pasiūlytų užduočių. Tyrinėjant savo jausmus, elgesį ir taip mokantis suprasti savo santykių kūrimo būdus.

Grupės nauda:

  • Kiekvieną savaitę namų darbams gausite naujų užduočių, padedančių pažinti save, išsijudinti, megzti santykius ir formuoti produktyvius veikimo įpročius
  • Grupės susitikimų metu mokysitės atsiskleisti, klausytis, palaikyti, dėlioti ribas
  • Kartu su grupe praeisite kelis socialinius ir fizinius iššūkius, mokančius prisiimti atsakomybę, bendrauti ir išdrįsti
  • Sulauksite palaikymo ir pagalbos įgyvendinant savo pačių asmeninius tikslus
  • Gausite daug naudingų straipsnių, nuorodų ir užduočių apie savęs pažinimą, įpročių formavimą, kūrybingumą

Grupę veda Donatas Noreika, psichologas, lektorius, ieškotojas ir iššūkių mėgėjas.

Susitikimai vyks antradieniais 18.30 – 20.00 val. Vilniaus universiteto Psichologinio konsultavimo ir mokymų centre (Universiteto g. 9/1 114 k.) vasario – birželio mėnesiais. Pirmasis susitikimas – vasario 14 d. Iš viso numatoma 16 susitikimų. Grupėje 8-12 dalyvių.

Vieno susitikimo kaina – 10 Eur (VU darbuotojams 5 Eur, VU studentams 2,50 Eur, jeigu nėra išnaudotas psichologinių paslaugų kompensavimo limitas).

Susidomėjusius kviečiame registruotis į atrankos pokalbius telefonu 8 5 268 7254 ar el. paštu pkmc@fsf.vu.lt. Atrankos pokalbiai mokami, kaina tokia pati kaip už grupės susitikimą. Vietų skaičius ribotas, todėl kviečiame registruotis kuo anksčiau.

Daugiau informacijos Vilniaus universiteto Psichologinio konsultavimo ir mokymų centre, Universiteto g. 9/1 116 k., tel. 268 72 54, el. p.: pkmc@fsf.vu.lt