Savireguliacijos pagrindų kursas

Pažintinis kursas „Savireguliacijos pagrindai: įvadas į relaksaciją, koncentraciją ir meditaciją”

2015 m. spalio 6 – lapkričio 24 d.

rodin-thinker-philosophy-courses

Šis pažintinis kursas supažindins su svarbiausiais psichofiziologinės būsenos valdymo principais ir metodais. Aptarsime sąmoningo kvėpavimo, raumenų įtampos valdymo, vaizdinių taikymo relaksacijai ir meditacijai principus. Dalyviai turės galimybę praktiškai išbandyti ir palyginti dinaminės relaksacijos, natūralaus kvėpavimo stebėjimo, valdomų vaizdinių, biologinio grįžtamojo ryšio ir kitas tyrimais pagrįstas technikas bei suformuoti savo poreikiams tinkamiausią praktiką. Svarbų vaidmenį atliks namų darbai, skirti išbandyti pristatomus metodus, pritaikyti juos asmeniniams poreikiams ir įtvirtinti įgūdžius.

Užsiėmimus veda psichologas, socialinių mokslų daktaras Donatas Noreika.

Užsiėmimai vyks antradieniais 18.30 – 20.30 val., VU Filosofijos fakultete, 207 auditorijoje.

Kaina už visą užsiėmimų ciklą – 81 Eur (VU bendruomenei taikomos nuolaidos: darbuotojams – 50 proc., studentams – 75 proc., jeigu nėra išnaudotas šių metų psichologinių paslaugų kompensavimo limitas).

Būtina registracija čia: https://goo.gl/Yy0ajl. Prašome registruotis iki rugsėjo 30 d. Dalyvių skaičius ribotas, todėl vietą rezervuosime tik susimokėjusiems už užsiėmimus.

Daugiau informacijos: Psichologinių inovacijų ir eksperimentinių tyrimų mokymo centras, Universiteto g. 9/1 116 k., tel. 268 72 54, el. p.: ptmc@fsf.vu.lt.

Kurso dalyviai gaus pažymėjimus.

Kurso programą rasite čia.