Seminaras „Improvizacija – būdas būti čia ir dabar” 2016 m. gegužės 7 d.

crw_1835

Savęs pažinimo per judesį seminaras
Improvizacija – būdas būti čia ir dabar”

Kai sugebame atsipalaiduoti nuo savo rūpesčių, planų ir nepasitikėjimo, kai atveriame akis dabarčiai, prieš mus atsiveria turtai. Daugybė pasaulių, pro kuriuos ėjome ir nematėme. Improvizacija moko juos prisijaukinti.
Seminare mokysimės įsiklausyti į tai, kas vyksta mūsų viduje ir aplink mus ir tai paversti šokiu. Tyrinėsime judesių šaltinius ir stebėsime, kas vyksta, kai leidžiame gimstantiems judesiams skleistis ir mus vesti. Mokysimės leisti improvizacijai įnešti daugiau laisvės ne tik į judesį, bet ir į kasdienį mūsų gyvenimą.

Seminarą veda psichologas dr. Donatas Noreika.
Seminaras vyks gegužės 7 d., šeštadienį, 10.00-17.30 val. (8 ak. val.) VU Sveikatos ir sporto centro aerobikos salėje (Saulėtekio al. 2).
Kaina 48 Eur, VU darbuotojams 24 Eur, VU studentams 12 Eur (jeigu nėra išnaudotas šių metų psichologinių paslaugų kompensavimo limitas).
Prašome registruotis ir iki gegužės 3 d. sumokėti dalyvio mokestį: http://goo.gl/forms/Gvs8MRm8UE. Dalyvių skaičius ribotas, todėl vietą rezervuosime tik susimokėjusiems už seminarą.

Daugiau informacijos: VU Psichologinio konsultavimo ir mokymų centre, Universiteto g. 9/1 116 k., tel. 268 72 54, el. p.: pkmc@fsf.vu.lt.

 

Atgal